CyberAdwent Dzień 9: Klawiatura SPC Gear GK540 Magna Kailh Brown Pudding Edition!

Featured Image

Dziś do wygrania...

W kolejnym dniu naszej zabawy możecie wygrać pełnowymiarową klawiaturę mechaniczną SPC Gear GK540 o prostym i eleganckim designie. Może ona pochwalić się funkcją dodawania własnych makr oraz indywidualnie podświetlanymi klawiszami – RGB oczywiście, które konfigurujemy dzięki firmowemu oprogramowaniu. Kolejną zaletą jest wysoka jakość użytych materiałów – metalowy top obudowy oraz gumowe nóżki sprawiają, że jest to sprzęt wyglądający i działający solidnie. W zestawie znajduje się także zestaw „keycapów” KC104 Pudding.  Dowiedz się więcej.

Dzisiejsze zadanie...

W Sylwestra niektórzy będą balowali, a niektórzy będą grali w grę. Która pamiętna scena z gier powinna zostać wyświetlona na wszystkich ekranach świata wraz z wybiciem północy i dlaczego właśnie ona?

Kliknij w przycisk poniżej, aby przejść do Forum GRY-OnLine.pl i udzielić odpowiedzi. Odpowiedź musi zawrzeć się w jednym komentarzu, nie ma jednak ani dolnych ani górnych limitów znaków. Pamiętaj: odpowiedź na trzy słowa nie wyróżni Cię, a odpowiedź na trzy strony nas uśpi!

Zwycięzca...

Zwycięzcą z dnia 9 grudnia 2019 został Hubus18, którego pozytywne przesłanie wprawiło nas w dobry nastrój na samym początku tygodnia pracy. Czasami bywa ciężko, ale jeśli protagonista dowolnej gry oznajmia na jej końcu, że wszystko będzie dobrze, to tak będzie i kropka. No, przynajmniej do momentu wydania sequela!

Gratulujemy i wyrażamy nadzieję, że wszyscy będziecie się świetnie bawić w Sylwestra – czy to na szampańskich imprezach, czy w domowym zaciszu przy ulubionej grze.

Regulamin konkursu

  1. Konkurs „CyberAdwent 2019 – Dzień 9” organizowany jest przez GRY-OnLine S.A. z siedzibą przy ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 w Krakowie; KRS 0000294732, Sąd Rejonowy Kraków-Śródmieście, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości).
  2. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 9 grudnia 2019 roku. Do udziału w konkursie niezbędna jest rejestracja w serwisie GRY-OnLine.pl (darmowy profil można założyć na https://www.gry-online.pl/rejestracja.asp).
  3. Konkurs polega na odpowiedzeniu na pytanie postawione na stronie „CyberAdwent 2019 – Dzień 9” (W Sylwestra niektórzy będą balowali, a niektórzy będą grali w grę. Która pamiętna scena z gier powinna zostać wyświetlona na wszystkich ekranach świata wraz z wybiciem północy i dlaczego właśnie ona?). Aby wziąć udział w konkursie należy utworzyć komentarz w wątku na Forum GRY-OnLine.pl opisanym jako „CyberAdwent 2019 – Dzień 9” i zgłosić swoją odpowiedź w jego treści przed końcem dnia 9 grudnia 2019 roku. Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną odpowiedź.
  4. Nagrodą w konkursie „CyberAdwent 2019 – Dzień 9” jest klawiatura SPC Gear GK540 Magna Kailh Brown Pudding Edition. Nagroda nie podlega zamianie na ekwiwalent pieniężny bądź nagrodę innego rodzaju.
  5. Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony na stronie „CyberAdwent 2019 – Dzień 9” w terminie do trzech dni roboczych od momentu zakończenia konkursu. Zwycięzca konkursu zostanie ponadto powiadomiony o wygranej za pośrednictwem wiadomości e-mail.
  6. Tryb przekazania nagrody zostanie ustalony indywidualnie ze zwycięzcą konkursu za pośrednictwem wiadomości e-mail. Zwycięzca zostanie poproszony o potwierdzenie poprawności danych osobowych podanych w profilu w serwisie GRY-OnLine.pl.
  7. Administratorem danych osobowych jest GRY-OnLine S.A. Więcej szczegółów dotyczących polityki prywatności serwisu GRY-OnLine.pl, w tym: gromadzone informacje, w jaki sposób są zbierane i do czego są wykorzystywane, gdzie są przechowywane i w jaki sposób są chronione, można znaleźć na stronie https://www.gry-online.pl/regulamin.asp?ID=12.
  8. W przypadku uzasadnionej potrzeby przekazania danych osobowych zwycięzcy podmiotom trzecim, w celu doręczenia nagrody, zwycięzca zostanie poinformowany i poproszony o wyrażenie zgody na przekazanie swoich danych osobowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz konieczne do poprawnego przeprowadzeniu konkursu, w tym doręczenia nagrody. Dane osobowe zwycięzcy nie zostaną przekazane podmiotom trzecim bez jego wyraźnej zgody.
  9. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z zaakceptowaniem zasad zawartych w niniejszym regulaminie.