CyberAdwent Dzień 5: Razer Firefly V2!

Featured Image

Dziś do wygrania...

W naszym kolejnym konkursie możecie stać się posiadaczami nowej podkładki pod myszkę. Co w niej takiego niezwykłego? Firefly V2 została wyposażona w 19 stref podświetlania RGB, wspieranych przez Razer Chroma. Podkładka ma zaledwie 3 mm grubości, jest przy tym pokryta twardą mikroteksturą, zoptymalizowaną pod kątem precyzyjnego śledzenia czujników myszy. Firefly V2 ma również specjalny zaczep na kabel oraz gumową podstawę. Dowiedz się więcej.

Dzisiejsze zadanie...

Pan Listonosz zapomniał o Twoim liście do Świętego Mikołaja! Któremu z bohaterów (bądź bohaterek) gry Overwatch powierzysz misję jego doręczenia i dlaczego właśnie jemu (jej)?

Kliknij w przycisk poniżej, aby przejść do Forum GRY-OnLine.pl i udzielić odpowiedzi. Odpowiedź musi zawrzeć się w jednym komentarzu, nie ma jednak ani dolnych ani górnych limitów znaków. Pamiętaj: odpowiedź na trzy słowa nie wyróżni Cię, a odpowiedź na trzy strony nas uśpi!

Zwycięzca...

Zwycięzcą z dnia 5 grudnia 2019 został lilitch123, który w jasny i klarowny sposób przedstawił, które umiejętności Baptiste’a czynią z niego doskonałego kandydata na zimowego kuriera. Ani śnieg, ani deszcz, ani mroki nocy nie powstrzymają supportów przed wypełnieniem ich obowiązku.

Gratulujemy, życzymy wszystkim wspaniałych prezentów i przypominamy: świat potrzebuje bohaterów!

Regulamin konkursu

  1. Konkurs „CyberAdwent 2019 – Dzień 5” organizowany jest przez GRY-OnLine S.A. z siedzibą przy ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 w Krakowie; KRS 0000294732, Sąd Rejonowy Kraków-Śródmieście, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości).
  2. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 5 grudnia 2019 roku. Do udziału w konkursie niezbędna jest rejestracja w serwisie GRY-OnLine.pl (darmowy profil można założyć na https://www.gry-online.pl/rejestracja.asp).
  3. Konkurs polega na odpowiedzeniu na pytanie postawione na stronie „CyberAdwent 2019 – Dzień 5” (Pan Listonosz zapomniał o Twoim liście do Świętego Mikołaja! Któremu z bohaterów (bądź bohaterek) gry Overwatch powierzysz misję jego doręczenia i dlaczego właśnie jemu (jej)?). Aby wziąć udział w konkursie należy utworzyć komentarz w wątku na Forum GRY-OnLine.pl opisanym jako „CyberAdwent 2019 – Dzień 5” i zgłosić swoją odpowiedź w jego treści przed końcem dnia 5 grudnia 2019 roku. Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną odpowiedź.
  4. Nagrodą w konkursie „CyberAdwent 2019 – Dzień 5” jest podkładka pod mysz Razer Firefly V2. Nagroda nie podlega zamianie na ekwiwalent pieniężny bądź nagrodę innego rodzaju.
  5. Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony na stronie „CyberAdwent 2019 – Dzień 5” w terminie do trzech dni roboczych od momentu zakończenia konkursu. Zwycięzca konkursu zostanie ponadto powiadomiony o wygranej za pośrednictwem wiadomości e-mail.
  6. Tryb przekazania nagrody zostanie ustalony indywidualnie ze zwycięzcą konkursu za pośrednictwem wiadomości e-mail. Zwycięzca zostanie poproszony o potwierdzenie poprawności danych osobowych podanych w profilu w serwisie GRY-OnLine.pl.
  7. Administratorem danych osobowych jest GRY-OnLine S.A. Więcej szczegółów dotyczących polityki prywatności serwisu GRY-OnLine.pl, w tym: gromadzone informacje, w jaki sposób są zbierane i do czego są wykorzystywane, gdzie są przechowywane i w jaki sposób są chronione, można znaleźć na stronie https://www.gry-online.pl/regulamin.asp?ID=12.
  8. W przypadku uzasadnionej potrzeby przekazania danych osobowych zwycięzcy podmiotom trzecim, w celu doręczenia nagrody, zwycięzca zostanie poinformowany i poproszony o wyrażenie zgody na przekazanie swoich danych osobowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz konieczne do poprawnego przeprowadzeniu konkursu, w tym doręczenia nagrody. Dane osobowe zwycięzcy nie zostaną przekazane podmiotom trzecim bez jego wyraźnej zgody.
  9. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z zaakceptowaniem zasad zawartych w niniejszym regulaminie.