CyberAdwent Dzień 4: Zestaw akcesoriów uRage - myszka, klawiatura i plecak na laptopa

Featured Image

Dziś do wygrania...

Przed Wami akcesoria uRage, które przydadzą się każdemu graczowi: Reaper One, czyli wygodna myszka gamingowa o parametrach, które zapewnią Ci precyzyjną grę bez zbędnych opóźnień w przesyle ruchów gryzonia na pole walki; Exodus Macro – klawiatura gamingowa, którą dopasujesz idealnie do siebie; Plecak, który pozwala na wygodne i bezpieczne przenoszenie laptopa oraz akcesoriów dla graczy. Dowiedz się więcej.

Dzisiejsze zadanie...

DLC do gry strategicznej wprowadziło nową frakcję: Mroczne Dominium Świętego Mikołaja. Jakie jednostki będziemy mogli zrekrutować do naszej armii?

Kliknij w przycisk poniżej, aby przejść do Forum GRY-OnLine.pl i udzielić odpowiedzi. Odpowiedź musi zawrzeć się w jednym komentarzu, nie ma jednak ani dolnych ani górnych limitów znaków. Pamiętaj: odpowiedź na trzy słowa nie wyróżni Cię, a odpowiedź na trzy strony nas uśpi!

Zwycięzca...

Zwycięzcą z dnia 4 grudnia 2019 został damianyk, którego jednostki (w szczególności Renifery Upodlenia!) wzbudziły terror w sercach wrogów Dominium. Niech Święty rośnie w siłę (bo w pasie już mu wystarczy) i niech żelazna ręka ściskająca worek prezentów rozluźnia się tylko wtedy, gdy to absolutnie uzasadnione!

Gratulujemy i czekamy aż ktoś przekształci wizję zwycięzcy w moda do Starcrafta, Cywilizacji albo Heroes-ów III. Gralibyśmy!

Regulamin konkursu

  1. Konkurs „CyberAdwent 2019 – Dzień 4” organizowany jest przez GRY-OnLine S.A. z siedzibą przy ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 w Krakowie; KRS 0000294732, Sąd Rejonowy Kraków-Śródmieście, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości).
  2. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 4 grudnia 2019 roku. Do udziału w konkursie niezbędna jest rejestracja w serwisie GRY-OnLine.pl (darmowy profil można założyć na https://www.gry-online.pl/rejestracja.asp).
  3. Konkurs polega na odpowiedzeniu na pytanie postawione na stronie „CyberAdwent 2019 – Dzień 4” (DLC do gry strategicznej wprowadziło nową frakcję: Mroczne Dominium Świętego Mikołaja. Jakie jednostki będziemy mogli zrekrutować do naszej armii?). Aby wziąć udział w konkursie należy utworzyć komentarz w wątku na Forum GRY-OnLine.pl opisanym jako „CyberAdwent 2019 – Dzień 4” i zgłosić swoją odpowiedź w jego treści przed końcem dnia 4 grudnia 2019 roku. Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną odpowiedź.
  4. Nagrodą w konkursie „CyberAdwent 2019 – Dzień 4” jest zestaw akcesoriów uRage - myszka Reaper One, klawiatura Exodus Macro i plecak na laptopa. Nagroda nie podlega zamianie na ekwiwalent pieniężny bądź nagrodę innego rodzaju.
  5. Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony na stronie „CyberAdwent 2019 – Dzień 4” w terminie do trzech dni roboczych od momentu zakończenia konkursu. Zwycięzca konkursu zostanie ponadto powiadomiony o wygranej za pośrednictwem wiadomości e-mail.
  6. Tryb przekazania nagrody zostanie ustalony indywidualnie ze zwycięzcą konkursu za pośrednictwem wiadomości e-mail. Zwycięzca zostanie poproszony o potwierdzenie poprawności danych osobowych podanych w profilu w serwisie GRY-OnLine.pl.
  7. Administratorem danych osobowych jest GRY-OnLine S.A. Więcej szczegółów dotyczących polityki prywatności serwisu GRY-OnLine.pl, w tym: gromadzone informacje, w jaki sposób są zbierane i do czego są wykorzystywane, gdzie są przechowywane i w jaki sposób są chronione, można znaleźć na stronie https://www.gry-online.pl/regulamin.asp?ID=12.
  8. W przypadku uzasadnionej potrzeby przekazania danych osobowych zwycięzcy podmiotom trzecim, w celu doręczenia nagrody, zwycięzca zostanie poinformowany i poproszony o wyrażenie zgody na przekazanie swoich danych osobowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz konieczne do poprawnego przeprowadzeniu konkursu, w tym doręczenia nagrody. Dane osobowe zwycięzcy nie zostaną przekazane podmiotom trzecim bez jego wyraźnej zgody.
  9. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z zaakceptowaniem zasad zawartych w niniejszym regulaminie.