CyberAdwent Dzień 24: Corsair K70 RGB MK.2 Low Profile!

Featured Image

Dziś do wygrania...

Model K70 RGB MK.2 Low Profile to mechaniczna gamingowa klawiatura, zapewniająca komfort niskiego profilu i niskich klawiszy, a także wydajność super szybkich, unikatowych mechanicznych przełączników klawiszy Cherry MX oraz oszałamiające podświetlenie RGB. Jedna z najlepszych klawiatur nie tylko w ofercie firmy Corsair, ale na rynku w ogóle. Dowiedz się więcej.

Dzisiejsze zadanie...

To już ostatni dzień CyberAdwentu 2019. Wszyscy użytkownicy GRY-OnLine.pl składają sobie życzenia, a Ty w szczególności pragniesz życzyć im…

Kliknij w przycisk poniżej, aby przejść do Forum GRY-OnLine.pl i udzielić odpowiedzi. Odpowiedź musi zawrzeć się w jednym komentarzu, nie ma jednak ani dolnych ani górnych limitów znaków. Pamiętaj: odpowiedź na trzy słowa nie wyróżni Cię, a odpowiedź na trzy strony nas uśpi!

Zwycięzca...

Zwycięzcą z dnia 24 grudnia 2019 został mohenjodaro. Z pewnym wzruszeniem czytaliśmy wszystkie życzenia na zakończenie naszej akcji, bo te nieco ponad trzy tygodnie zleciały nam jak z bicza strzelił. Mamy nadzieję, że udział w CyberAdwencie 2019 przyczynił się do budowania świąteczno-growej atmosfery w Waszych domach, oraz że mogliśmy wspólnie przygotować się na zasłużony relaks w wirtualnych światach.

Gratulujemy i życzymy wszystkim dobrej formy i wysokich lotów w nadchodzącym roku!

Regulamin konkursu

  1. Konkurs „CyberAdwent 2019 – Dzień 24” organizowany jest przez GRY-OnLine S.A. z siedzibą przy ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 w Krakowie; KRS 0000294732, Sąd Rejonowy Kraków-Śródmieście, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości).
  2. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 24 grudnia 2019 roku. Do udziału w konkursie niezbędna jest rejestracja w serwisie GRY-OnLine.pl (darmowy profil można założyć na https://www.gry-online.pl/rejestracja.asp).
  3. Konkurs polega na odpowiedzeniu na pytanie postawione na stronie „CyberAdwent 2019 – Dzień 24” (To już ostatni dzień CyberAdwentu 2019. Wszyscy użytkownicy GRY-OnLine.pl składają sobie życzenia, a Ty w szczególności pragniesz życzyć im…). Aby wziąć udział w konkursie należy utworzyć komentarz w wątku na Forum GRY-OnLine.pl opisanym jako „CyberAdwent 2019 – Dzień 24” i zgłosić swoją odpowiedź w jego treści przed końcem dnia 24 grudnia 2019 roku. Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną odpowiedź.
  4. Nagrodą w konkursie „CyberAdwent 2019 – Dzień 24” jest klawiatura Corsair K70 RGB MK.2 Low Profile. Nagroda nie podlega zamianie na ekwiwalent pieniężny bądź nagrodę innego rodzaju.
  5. Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony na stronie „CyberAdwent 2019 – Dzień 24” w terminie do trzech dni roboczych od momentu zakończenia konkursu. Zwycięzca konkursu zostanie ponadto powiadomiony o wygranej za pośrednictwem wiadomości e-mail.
  6. Tryb przekazania nagrody zostanie ustalony indywidualnie ze zwycięzcą konkursu za pośrednictwem wiadomości e-mail. Zwycięzca zostanie poproszony o potwierdzenie poprawności danych osobowych podanych w profilu w serwisie GRY-OnLine.pl.
  7. Administratorem danych osobowych jest GRY-OnLine S.A. Więcej szczegółów dotyczących polityki prywatności serwisu GRY-OnLine.pl, w tym: gromadzone informacje, w jaki sposób są zbierane i do czego są wykorzystywane, gdzie są przechowywane i w jaki sposób są chronione, można znaleźć na stronie https://www.gry-online.pl/regulamin.asp?ID=12.
  8. W przypadku uzasadnionej potrzeby przekazania danych osobowych zwycięzcy podmiotom trzecim, w celu doręczenia nagrody, zwycięzca zostanie poinformowany i poproszony o wyrażenie zgody na przekazanie swoich danych osobowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz konieczne do poprawnego przeprowadzeniu konkursu, w tym doręczenia nagrody. Dane osobowe zwycięzcy nie zostaną przekazane podmiotom trzecim bez jego wyraźnej zgody.
  9. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z zaakceptowaniem zasad zawartych w niniejszym regulaminie.