CyberAdwent Dzień 20: HyperX Pulsefire Dart + ChargePlay Base!

Featured Image

Dziś do wygrania...

Zestaw (prawie?) doskonały – bezprzewodowa mysz HyperX Pulsefire Dart (wyposażona w niezawodne połączenie bezprzewodowe 2,4GHz) wraz ze specjalną stacją do ładowania: ChargePlay Base. Jedno ładowanie wystarcza nawet na 50 godzin grania, a precyzję zapewnia doskonały czujnik Pixart 3389 i dwudzielne przyciski z niezawodnymi przełącznikami Omron. Dowiedz się więcej.

Dzisiejsze zadanie...

Każdy dzień jest dobry, żeby coś zmienić, ale przejście do nowego roku szczególnie. Jakie jest Twoje, jako gracza, postanowienie noworoczne?

Kliknij w przycisk poniżej, aby przejść do Forum GRY-OnLine.pl i udzielić odpowiedzi. Odpowiedź musi zawrzeć się w jednym komentarzu, nie ma jednak ani dolnych ani górnych limitów znaków. Pamiętaj: odpowiedź na trzy słowa nie wyróżni Cię, a odpowiedź na trzy strony nas uśpi!

Zwycięzca...

Zwycięzcą z dnia 20 grudnia 2019 został Dzz. W przypadku postanowień noworocznych trzeba wyznaczać sobie cele ambitne, ale możliwe do zrealizowania. Jeśli uda nam się zorganizować CyberAdwent 2020 (a takie mamy gorące postanowienie), chętnie posłuchamy czy udało Wam się zredukować kupki wstydu, zdać matury, zmodernizować sprzęt i tak dalej…

Gratulujemy i życzymy wszystkim wytrwałości na najbliższe dwanaście miesięcy grania!

Regulamin konkursu

  1. Konkurs „CyberAdwent 2019 – Dzień 20” organizowany jest przez GRY-OnLine S.A. z siedzibą przy ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 w Krakowie; KRS 0000294732, Sąd Rejonowy Kraków-Śródmieście, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości).
  2. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 20 grudnia 2019 roku. Do udziału w konkursie niezbędna jest rejestracja w serwisie GRY-OnLine.pl (darmowy profil można założyć na https://www.gry-online.pl/rejestracja.asp).
  3. Konkurs polega na odpowiedzeniu na pytanie postawione na stronie „CyberAdwent 2019 – Dzień 20” (Każdy dzień jest dobry, żeby coś zmienić, ale przejście do nowego roku szczególnie. Jakie jest Twoje, jako gracza, postanowienie noworoczne?). Aby wziąć udział w konkursie należy utworzyć komentarz w wątku na Forum GRY-OnLine.pl opisanym jako „CyberAdwent 2019 – Dzień 20” i zgłosić swoją odpowiedź w jego treści przed końcem dnia 20 grudnia 2019 roku. Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną odpowiedź.
  4. Nagrodą w konkursie „CyberAdwent 2019 – Dzień 20” jest zestaw HyperX Pulsefire Dart + ChargePlay Base. Nagroda nie podlega zamianie na ekwiwalent pieniężny bądź nagrodę innego rodzaju.
  5. Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony na stronie „CyberAdwent 2019 – Dzień 20” w terminie do trzech dni roboczych od momentu zakończenia konkursu. Zwycięzca konkursu zostanie ponadto powiadomiony o wygranej za pośrednictwem wiadomości e-mail.
  6. Tryb przekazania nagrody zostanie ustalony indywidualnie ze zwycięzcą konkursu za pośrednictwem wiadomości e-mail. Zwycięzca zostanie poproszony o potwierdzenie poprawności danych osobowych podanych w profilu w serwisie GRY-OnLine.pl.
  7. Administratorem danych osobowych jest GRY-OnLine S.A. Więcej szczegółów dotyczących polityki prywatności serwisu GRY-OnLine.pl, w tym: gromadzone informacje, w jaki sposób są zbierane i do czego są wykorzystywane, gdzie są przechowywane i w jaki sposób są chronione, można znaleźć na stronie https://www.gry-online.pl/regulamin.asp?ID=12.
  8. W przypadku uzasadnionej potrzeby przekazania danych osobowych zwycięzcy podmiotom trzecim, w celu doręczenia nagrody, zwycięzca zostanie poinformowany i poproszony o wyrażenie zgody na przekazanie swoich danych osobowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz konieczne do poprawnego przeprowadzeniu konkursu, w tym doręczenia nagrody. Dane osobowe zwycięzcy nie zostaną przekazane podmiotom trzecim bez jego wyraźnej zgody.
  9. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z zaakceptowaniem zasad zawartych w niniejszym regulaminie.