CyberAdwent Dzień 17: Elgato Stream Deck!

Featured Image

Dziś do wygrania...

Elgato Stream Deck to nowy sposób mapowania i zapamiętywania skrótów klawiszowych. W największym skrócie jest to platforma wyposażona w 15 funkcjonalnych przycisków, każdy z wbudowanym wyświetlaczem. Możemy je dowolnie konfigurować, np. aby jednym przyciskiem zmieniać scenę, uruchamiać multimedia, czy dostosować dźwięk. Takie rozwiązanie zapewnia poziom kontroli do tej pory zarezerwowany wyłącznie dla profesjonalnych studiów. Dowiedz się więcej.

Dzisiejsze zadanie...

Jedno miejsce przy stole powinno zostać wolne, na wszelki wypadek. Niespodziewany powrót której serii gier, bądź reboot którego tytułu ucieszyłby Cię najbardziej i dlaczego?

Kliknij w przycisk poniżej, aby przejść do Forum GRY-OnLine.pl i udzielić odpowiedzi. Odpowiedź musi zawrzeć się w jednym komentarzu, nie ma jednak ani dolnych ani górnych limitów znaków. Pamiętaj: odpowiedź na trzy słowa nie wyróżni Cię, a odpowiedź na trzy strony nas uśpi!

Zwycięzca...

Zwycięzcą z dnia 17 grudnia 2019 został Miodowy. Rozmawiając w redakcyjnych kuluarach o Jagged Alliance nam również cisną się na usta słowa „kultowa”, „legendarna” czy też „domagająca się mocnego powrotu”. Tymczasem wspominki o innych zapomnianych tytułach skutecznie sparaliżowały pracę na resztę dnia, gdyż ponownie zaślepiła nas nostalgia.

Gratulujemy, a w szale świątecznych porządków czy zakupów zalecamy raczej podejście RTS-owe niż turowe – bo tur już coraz mniej!

Regulamin konkursu

  1. Konkurs „CyberAdwent 2019 – Dzień 17” organizowany jest przez GRY-OnLine S.A. z siedzibą przy ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 w Krakowie; KRS 0000294732, Sąd Rejonowy Kraków-Śródmieście, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości).
  2. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 17 grudnia 2019 roku. Do udziału w konkursie niezbędna jest rejestracja w serwisie GRY-OnLine.pl (darmowy profil można założyć na https://www.gry-online.pl/rejestracja.asp).
  3. Konkurs polega na odpowiedzeniu na pytanie postawione na stronie „CyberAdwent 2019 – Dzień 17” (Jedno miejsce przy stole powinno zostać wolne, na wszelki wypadek. Niespodziewany powrót której serii gier, bądź reboot którego tytułu ucieszyłby Cię najbardziej i dlaczego?). Aby wziąć udział w konkursie należy utworzyć komentarz w wątku na Forum GRY-OnLine.pl opisanym jako „CyberAdwent 2019 – Dzień 17” i zgłosić swoją odpowiedź w jego treści przed końcem dnia 17 grudnia 2019 roku. Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną odpowiedź.
  4. Nagrodą w konkursie „CyberAdwent 2019 – Dzień 17” jest Elgato Stream Deck. Nagroda nie podlega zamianie na ekwiwalent pieniężny bądź nagrodę innego rodzaju.
  5. Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony na stronie „CyberAdwent 2019 – Dzień 17” w terminie do trzech dni roboczych od momentu zakończenia konkursu. Zwycięzca konkursu zostanie ponadto powiadomiony o wygranej za pośrednictwem wiadomości e-mail.
  6. Tryb przekazania nagrody zostanie ustalony indywidualnie ze zwycięzcą konkursu za pośrednictwem wiadomości e-mail. Zwycięzca zostanie poproszony o potwierdzenie poprawności danych osobowych podanych w profilu w serwisie GRY-OnLine.pl.
  7. Administratorem danych osobowych jest GRY-OnLine S.A. Więcej szczegółów dotyczących polityki prywatności serwisu GRY-OnLine.pl, w tym: gromadzone informacje, w jaki sposób są zbierane i do czego są wykorzystywane, gdzie są przechowywane i w jaki sposób są chronione, można znaleźć na stronie https://www.gry-online.pl/regulamin.asp?ID=12.
  8. W przypadku uzasadnionej potrzeby przekazania danych osobowych zwycięzcy podmiotom trzecim, w celu doręczenia nagrody, zwycięzca zostanie poinformowany i poproszony o wyrażenie zgody na przekazanie swoich danych osobowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz konieczne do poprawnego przeprowadzeniu konkursu, w tym doręczenia nagrody. Dane osobowe zwycięzcy nie zostaną przekazane podmiotom trzecim bez jego wyraźnej zgody.
  9. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z zaakceptowaniem zasad zawartych w niniejszym regulaminie.