CyberAdwent Dzień 14: Zestaw akcesoriów HIRO: myszka, klawiatura i podkładka!

Featured Image

Dziś do wygrania...

Zestaw akcesoriów niezbędnych dla każdego pecetowego gracza. Znajduje się w nim sprzęt marki HIRO: mysz Pegasus, klawiatura Panther oraz podkładka. Wyposażona w sensor PixArt 3300 mysz HIRO Pegasus zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy, m.in dzięki zastosowaniu specjalnie dobranych teflonowych ślizgaczy. Porusza się niezwykle pewnie i stabilnie po każdym polu walki, a szczególnie po markowej podkładce, która również znajduje się w konkursowym zestawie. HIRO Panther to wygodna mechaniczna klawiatura gamingowa posiadająca optyczne przełączniki. Zawiera składaną podkładkę pod nadgarstek zapewniając dodatkowy komfort użytkowania. Dowiedz się więcej.

Dzisiejsze zadanie...

Twoja okolica jest oblegana przez hordy śniegowych bałwanów. Która broń z gier pozwoli Ci najlepiej rozprawić się z tym mrożącym zagrożeniem?

Kliknij w przycisk poniżej, aby przejść do Forum GRY-OnLine.pl i udzielić odpowiedzi. Odpowiedź musi zawrzeć się w jednym komentarzu, nie ma jednak ani dolnych ani górnych limitów znaków. Pamiętaj: odpowiedź na trzy słowa nie wyróżni Cię, a odpowiedź na trzy strony nas uśpi!

Zwycięzca...

Zwycięzcą z dnia 14 grudnia 2019 został reset. Za oknami naszej redakcji wprawdzie śniegu nie ma (i pewnie jeszcze długo nie będzie, bo kto to widział śnieg w grudniu?), więc nie obawiamy się bałwaniej inwazji, ale na wszelki wypadek złożyliśmy w administracji zapotrzebowanie na parę Czołgów Parowych.

Gratulujemy i przypominamy, żeby nie burzyć bałwanów, które ktoś zbuduje tej zimy. Niech stoją i ładnie się prezentują na trawnikach.

Regulamin konkursu

  1. Konkurs „CyberAdwent 2019 – Dzień 14” organizowany jest przez GRY-OnLine S.A. z siedzibą przy ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 w Krakowie; KRS 0000294732, Sąd Rejonowy Kraków-Śródmieście, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości).
  2. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 14 grudnia 2019 roku. Do udziału w konkursie niezbędna jest rejestracja w serwisie GRY-OnLine.pl (darmowy profil można założyć na https://www.gry-online.pl/rejestracja.asp).
  3. Konkurs polega na odpowiedzeniu na pytanie postawione na stronie „CyberAdwent 2019 – Dzień 14” (Twoja okolica jest oblegana przez hordy śniegowych bałwanów. Która broń z gier pozwoli Ci najlepiej rozprawić się z tym mrożącym zagrożeniem?). Aby wziąć udział w konkursie należy utworzyć komentarz w wątku na Forum GRY-OnLine.pl opisanym jako „CyberAdwent 2019 – Dzień 14” i zgłosić swoją odpowiedź w jego treści przed końcem dnia 14 grudnia 2019 roku. Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną odpowiedź.
  4. Nagrodą w konkursie „CyberAdwent 2019 – Dzień 14” jest zestaw akcesoriów HIRO - myszka Pegasus, klawiatura Panther i podkładka. Nagroda nie podlega zamianie na ekwiwalent pieniężny bądź nagrodę innego rodzaju.
  5. Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony na stronie „CyberAdwent 2019 – Dzień 14” w terminie do trzech dni roboczych od momentu zakończenia konkursu. Zwycięzca konkursu zostanie ponadto powiadomiony o wygranej za pośrednictwem wiadomości e-mail.
  6. Tryb przekazania nagrody zostanie ustalony indywidualnie ze zwycięzcą konkursu za pośrednictwem wiadomości e-mail. Zwycięzca zostanie poproszony o potwierdzenie poprawności danych osobowych podanych w profilu w serwisie GRY-OnLine.pl.
  7. Administratorem danych osobowych jest GRY-OnLine S.A. Więcej szczegółów dotyczących polityki prywatności serwisu GRY-OnLine.pl, w tym: gromadzone informacje, w jaki sposób są zbierane i do czego są wykorzystywane, gdzie są przechowywane i w jaki sposób są chronione, można znaleźć na stronie https://www.gry-online.pl/regulamin.asp?ID=12.
  8. W przypadku uzasadnionej potrzeby przekazania danych osobowych zwycięzcy podmiotom trzecim, w celu doręczenia nagrody, zwycięzca zostanie poinformowany i poproszony o wyrażenie zgody na przekazanie swoich danych osobowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz konieczne do poprawnego przeprowadzeniu konkursu, w tym doręczenia nagrody. Dane osobowe zwycięzcy nie zostaną przekazane podmiotom trzecim bez jego wyraźnej zgody.
  9. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z zaakceptowaniem zasad zawartych w niniejszym regulaminie.