CyberAdwent Dzień 13: Słuchawki HyperX Cloud Alpha S!

Featured Image

Dziś do wygrania...

Zestawy słuchawkowe firmy HyperX znane są z niezrównanego komfortu użytkowania, a model Cloud Alpha S ulepszona wersja kultowego poprzednika Cloud Alpha. Dzięki zaawansowanemu mikserowi dźwięku można kontrolować wszystkie najważniejsze funkcje: głośność, dźwięk przestrzenny 7.1, poziom głośności gry i rozmów, a także wyciszenie mikrofonu, bez potrzeby wychodzenia z gry. Dowiedz się więcej.

Dzisiejsze zadanie...

Dzisiejsza kategoria: kolędy i pastorałki. Napisz jedną zwrotkę związaną z grami na melodię wybranego utworu o charakterze świątecznym.

Kliknij w przycisk poniżej, aby przejść do Forum GRY-OnLine.pl i udzielić odpowiedzi. Odpowiedź musi zawrzeć się w jednym komentarzu, nie ma jednak ani dolnych ani górnych limitów znaków. Pamiętaj: odpowiedź na trzy słowa nie wyróżni Cię, a odpowiedź na trzy strony nas uśpi!

Zwycięzca...

Zwycięzcą z dnia 13 grudnia 2019 został arachno, który w swoim zgłoszeniu uderzył w nuty kreskówkowej nostalgii i połechtał nasze zbiorowe ego. Prawie dwadzieścia lat to może jeszcze nie wieczność, niemniej zdecydowanie pragniemy dalej trwać przy Was tak jak Wy towarzyszycie nam – dzień za dniem, premiera za premierą, clickbait za clickbaitem. ;)

Gratulujemy i dalej śpiewamy (bądź nieśmiało nucimy) wszystkie przeboje, którymi nas uraczyliście. Szafa gra!

Regulamin konkursu

  1. Konkurs „CyberAdwent 2019 – Dzień 13” organizowany jest przez GRY-OnLine S.A. z siedzibą przy ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 w Krakowie; KRS 0000294732, Sąd Rejonowy Kraków-Śródmieście, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości).
  2. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 13 grudnia 2019 roku. Do udziału w konkursie niezbędna jest rejestracja w serwisie GRY-OnLine.pl (darmowy profil można założyć na https://www.gry-online.pl/rejestracja.asp).
  3. Konkurs polega na odpowiedzeniu na zadanie postawione na stronie „CyberAdwent 2019 – Dzień 13” (Dzisiejsza kategoria: kolędy i pastorałki. Napisz jedną zwrotkę związaną z grami na melodię wybranego utworu o charakterze świątecznym.). Aby wziąć udział w konkursie należy utworzyć komentarz w wątku na Forum GRY-OnLine.pl opisanym jako „CyberAdwent 2019 – Dzień 13” i zgłosić swoją odpowiedź w jego treści przed końcem dnia 13 grudnia 2019 roku. Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną odpowiedź.
  4. Nagrodą w konkursie „CyberAdwent 2019 – Dzień 13” są słuchawki HyperX Cloud Alpha S. Nagroda nie podlega zamianie na ekwiwalent pieniężny bądź nagrodę innego rodzaju.
  5. Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony na stronie „CyberAdwent 2019 – Dzień 13” w terminie do trzech dni roboczych od momentu zakończenia konkursu. Zwycięzca konkursu zostanie ponadto powiadomiony o wygranej za pośrednictwem wiadomości e-mail.
  6. Tryb przekazania nagrody zostanie ustalony indywidualnie ze zwycięzcą konkursu za pośrednictwem wiadomości e-mail. Zwycięzca zostanie poproszony o potwierdzenie poprawności danych osobowych podanych w profilu w serwisie GRY-OnLine.pl.
  7. Administratorem danych osobowych jest GRY-OnLine S.A. Więcej szczegółów dotyczących polityki prywatności serwisu GRY-OnLine.pl, w tym: gromadzone informacje, w jaki sposób są zbierane i do czego są wykorzystywane, gdzie są przechowywane i w jaki sposób są chronione, można znaleźć na stronie https://www.gry-online.pl/regulamin.asp?ID=12.
  8. W przypadku uzasadnionej potrzeby przekazania danych osobowych zwycięzcy podmiotom trzecim, w celu doręczenia nagrody, zwycięzca zostanie poinformowany i poproszony o wyrażenie zgody na przekazanie swoich danych osobowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz konieczne do poprawnego przeprowadzeniu konkursu, w tym doręczenia nagrody. Dane osobowe zwycięzcy nie zostaną przekazane podmiotom trzecim bez jego wyraźnej zgody.
  9. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z zaakceptowaniem zasad zawartych w niniejszym regulaminie.