CyberAdwent Dzień 12: Słuchawki Razer Kraken Kitty!

Featured Image

Dziś do wygrania...

Jedyna w swoim rodzaju specjalna wersja słuchawek Razer Kraken – Kitty Edition. Doskonała jakość dźwięku, którą zapewniają specjalnie dostrojone przetworniki o średnicy 50 mm, a do tego: chowany mikrofon, przestrzenne efekty THX Spatial Audio 7.1, nauszniki z chłodzącym żelem oraz 16,8 mln kolorów podświetlania nauszników oraz… kocie uszka! Dowiedz się więcej.

Dzisiejsze zadanie...

Bierzesz udział w konkursie na świąteczne pierniczki. Którą postać z gier gościł(a)byś w swojej kuchni i jak przebiegałaby Wasza współpraca?

Kliknij w przycisk poniżej, aby przejść do Forum GRY-OnLine.pl i udzielić odpowiedzi. Odpowiedź musi zawrzeć się w jednym komentarzu, nie ma jednak ani dolnych ani górnych limitów znaków. Pamiętaj: odpowiedź na trzy słowa nie wyróżni Cię, a odpowiedź na trzy strony nas uśpi!

Zwycięzca...

Zwycięzcą z dnia 12 grudnia 2019 została TySiaa242. Niektórzy z nas – o zgrozo! – nigdy nie grali w League of Legends, więc o weryfikację zgłoszenia poprosiliśmy ekspertów, których w redakcji na szczęście nie brakuje. Werdykt był jasny: Pantheon, Niezniszczalna Włócznia, to doskonały wybór na kuchennego partnera. Kimże jesteśmy, żeby stawać na drodze jego marzeniom?

Gratulujemy i mamy nadzieję, że jeśli ktoś z Was będzie miał nadmiar gamingowych pierniczków to o nas nie zapomni (pierwsze piętro pls)!

Regulamin konkursu

  1. Konkurs „CyberAdwent 2019 – Dzień 12” organizowany jest przez GRY-OnLine S.A. z siedzibą przy ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 w Krakowie; KRS 0000294732, Sąd Rejonowy Kraków-Śródmieście, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości).
  2. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 12 grudnia 2019 roku. Do udziału w konkursie niezbędna jest rejestracja w serwisie GRY-OnLine.pl (darmowy profil można założyć na https://www.gry-online.pl/rejestracja.asp).
  3. Konkurs polega na odpowiedzeniu na pytanie postawione na stronie „CyberAdwent 2019 – Dzień 12” (Bierzesz udział w konkursie na świąteczne pierniczki. Którą postać z gier gościł(a)byś w swojej kuchni i jak przebiegałaby Wasza współpraca?). Aby wziąć udział w konkursie należy utworzyć komentarz w wątku na Forum GRY-OnLine.pl opisanym jako „CyberAdwent 2019 – Dzień 12” i zgłosić swoją odpowiedź w jego treści przed końcem dnia 12 grudnia 2019 roku. Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną odpowiedź.
  4. Nagrodą w konkursie „CyberAdwent 2019 – Dzień 12” są słuchawki Razer Kraken Kitty. Nagroda nie podlega zamianie na ekwiwalent pieniężny bądź nagrodę innego rodzaju.
  5. Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony na stronie „CyberAdwent 2019 – Dzień 12” w terminie do trzech dni roboczych od momentu zakończenia konkursu. Zwycięzca konkursu zostanie ponadto powiadomiony o wygranej za pośrednictwem wiadomości e-mail.
  6. Tryb przekazania nagrody zostanie ustalony indywidualnie ze zwycięzcą konkursu za pośrednictwem wiadomości e-mail. Zwycięzca zostanie poproszony o potwierdzenie poprawności danych osobowych podanych w profilu w serwisie GRY-OnLine.pl.
  7. Administratorem danych osobowych jest GRY-OnLine S.A. Więcej szczegółów dotyczących polityki prywatności serwisu GRY-OnLine.pl, w tym: gromadzone informacje, w jaki sposób są zbierane i do czego są wykorzystywane, gdzie są przechowywane i w jaki sposób są chronione, można znaleźć na stronie https://www.gry-online.pl/regulamin.asp?ID=12.
  8. W przypadku uzasadnionej potrzeby przekazania danych osobowych zwycięzcy podmiotom trzecim, w celu doręczenia nagrody, zwycięzca zostanie poinformowany i poproszony o wyrażenie zgody na przekazanie swoich danych osobowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz konieczne do poprawnego przeprowadzeniu konkursu, w tym doręczenia nagrody. Dane osobowe zwycięzcy nie zostaną przekazane podmiotom trzecim bez jego wyraźnej zgody.
  9. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z zaakceptowaniem zasad zawartych w niniejszym regulaminie.