CyberAdwent Dzień 10: Słuchawki Corsair Void RGB Elite Wireless!

Featured Image

Dziś do wygrania...

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Corsair Void RGB Elite Wireless ze specjalnie dostrojonymi 50-milimetrowymi neodymowymi przetwornikami audio, wygodnymi nausznikami z siatką z mikrofibry i pianką zapamiętującą kształt oraz łącznością bezprzewodową 2,4 GHz sprawi, że nic nie zakłóci akcji gry. Dowiedz się więcej.

Dzisiejsze zadanie...

Wybrałeś(łaś) zły zjazd na autostradzie i wylądowałeś(łaś) w Skyrim. Teraz ktoś w grubym szaliku na twarzy pyta Cię za kim jesteś: Cesarstwem czy Gromowładnymi. Jak się zachowasz?

Kliknij w przycisk poniżej, aby przejść do Forum GRY-OnLine.pl i udzielić odpowiedzi. Odpowiedź musi zawrzeć się w jednym komentarzu, nie ma jednak ani dolnych ani górnych limitów znaków. Pamiętaj: odpowiedź na trzy słowa nie wyróżni Cię, a odpowiedź na trzy strony nas uśpi!

Zwycięzca...

Zwycięzcą z dnia 10 grudnia 2019 został YtseMan. Choć nie jesteśmy w stu procentach pewni, że zaproponowana taktyka sprawdziłaby się w obliczu groźnie wyglądających przedstawicieli [wstaw jedyną słuszną frakcję], to doceniamy okazaną uprzejmość, chęć przejęcia inicjatywy w rozmowie i gotowość do szerzenia ideałów Akatosha.

Gratulujemy i tej zimy rekomendujemy szaliki w stonowanych, neutralnych barwach.

Regulamin konkursu

  1. Konkurs „CyberAdwent 2019 – Dzień 10” organizowany jest przez GRY-OnLine S.A. z siedzibą przy ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 w Krakowie; KRS 0000294732, Sąd Rejonowy Kraków-Śródmieście, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości).
  2. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 10 grudnia 2019 roku. Do udziału w konkursie niezbędna jest rejestracja w serwisie GRY-OnLine.pl (darmowy profil można założyć na https://www.gry-online.pl/rejestracja.asp).
  3. Konkurs polega na odpowiedzeniu na pytanie postawione na stronie „CyberAdwent 2019 – Dzień 10” (Wybrałeś(łaś) zły zjazd na autostradzie i wylądowałeś(łaś) w Skyrim. Teraz ktoś w grubym szaliku na twarzy pyta Cię za kim jesteś: Cesarstwem czy Gromowładnymi. Jak się zachowasz?). Aby wziąć udział w konkursie należy utworzyć komentarz w wątku na Forum GRY-OnLine.pl opisanym jako „CyberAdwent 2019 – Dzień 10” i zgłosić swoją odpowiedź w jego treści przed końcem dnia 10 grudnia 2019 roku. Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną odpowiedź.
  4. Nagrodą w konkursie „CyberAdwent 2019 – Dzień 10” są słuchawki Corsair Void RGB Elite Wireless. Nagroda nie podlega zamianie na ekwiwalent pieniężny bądź nagrodę innego rodzaju.
  5. Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony na stronie „CyberAdwent 2019 – Dzień 10” w terminie do trzech dni roboczych od momentu zakończenia konkursu. Zwycięzca konkursu zostanie ponadto powiadomiony o wygranej za pośrednictwem wiadomości e-mail.
  6. Tryb przekazania nagrody zostanie ustalony indywidualnie ze zwycięzcą konkursu za pośrednictwem wiadomości e-mail. Zwycięzca zostanie poproszony o potwierdzenie poprawności danych osobowych podanych w profilu w serwisie GRY-OnLine.pl.
  7. Administratorem danych osobowych jest GRY-OnLine S.A. Więcej szczegółów dotyczących polityki prywatności serwisu GRY-OnLine.pl, w tym: gromadzone informacje, w jaki sposób są zbierane i do czego są wykorzystywane, gdzie są przechowywane i w jaki sposób są chronione, można znaleźć na stronie https://www.gry-online.pl/regulamin.asp?ID=12.
  8. W przypadku uzasadnionej potrzeby przekazania danych osobowych zwycięzcy podmiotom trzecim, w celu doręczenia nagrody, zwycięzca zostanie poinformowany i poproszony o wyrażenie zgody na przekazanie swoich danych osobowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz konieczne do poprawnego przeprowadzeniu konkursu, w tym doręczenia nagrody. Dane osobowe zwycięzcy nie zostaną przekazane podmiotom trzecim bez jego wyraźnej zgody.
  9. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z zaakceptowaniem zasad zawartych w niniejszym regulaminie.