CyberAdwent Dzień 3: Myszka Corsair M55 RGB Pro z podkładką MM350 CS XL!

Featured Image

Dziś do wygrania...

Zamknięty w eleganckiej obudowie sensor optyczny PAW3327 z maksymalną rozdzielczością 12 400 dpi oraz aż 8 przycisków, z których skorzystają osoby zarówno prawo- jak i leworęczne. Do tego częstotliwość próbkowania 1000 Hz, dwustrefowe podświetlenie RGB, kabel z oplotem, a także stosunkowo niska waga 86 g (mimo dość sporych rozmiarów) czynią z tej myszki uniwersalne narzędzie dla dosłownie każdego gracza. A do tego ogromna podkładka z logo „Korsarzy”! Dowiedz się więcej.

Dzisiejsze zadanie...

W grach nie brakuje zimowych scenerii. W której z nich – grze jako całości, konkretnym poziomie, lokacji itp. – było Ci najzimniej?

Kliknij w przycisk poniżej, aby przejść do Forum GRY-OnLine.pl i udzielić odpowiedzi. Odpowiedź musi zawrzeć się w jednym komentarzu, nie ma jednak ani dolnych ani górnych limitów znaków. Pamiętaj: odpowiedź na trzy słowa nie wyróżni Cię, a odpowiedź na trzy strony nas uśpi!

Zwycięzca...

Zwycięzcą z dnia 3 grudnia 2019 został theon – przywołana w komentarzu wizja zimy sprawiła, że z pewnym niepokojem spojrzeliśmy na zachmurzone niebo i nieśmiałe płatki śniegu przylepiające się do redakcyjnych monito–znaczy się, szyb.

Gratulujemy i wszystkim przypominamy o grubych skarpetach, czapkach, szalikach, rękawiczkach i reszcie zimowego rynsztunku!

Regulamin konkursu

  1. Konkurs „CyberAdwent 2019 – Dzień 3” organizowany jest przez GRY-OnLine S.A. z siedzibą przy ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 w Krakowie; KRS 0000294732, Sąd Rejonowy Kraków-Śródmieście, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości).
  2. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 3 grudnia 2019 roku. Do udziału w konkursie niezbędna jest rejestracja w serwisie GRY-OnLine.pl (darmowy profil można założyć na https://www.gry-online.pl/rejestracja.asp).
  3. Konkurs polega na odpowiedzeniu na pytanie postawione na stronie „CyberAdwent 2019 – Dzień 3” (W grach nie brakuje zimowych scenerii. W której z nich – grze jako całości, konkretnym poziomie, lokacji itp. – było Ci najzimniej?). Aby wziąć udział w konkursie należy utworzyć komentarz w wątku na Forum GRY-OnLine.pl opisanym jako „CyberAdwent 2019 – Dzień 3” i zgłosić swoją odpowiedź w jego treści przed końcem dnia 3 grudnia 2019 roku. Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną odpowiedź.
  4. Nagrodą w konkursie „CyberAdwent 2019 – Dzień 3” jest myszka Corsair M55 RGB Pro z podkładką MM350 CS XL. Nagroda nie podlega zamianie na ekwiwalent pieniężny bądź nagrodę innego rodzaju.
  5. Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony na stronie „CyberAdwent 2019 – Dzień 3” w terminie do trzech dni roboczych od momentu zakończenia konkursu. Zwycięzca konkursu zostanie ponadto powiadomiony o wygranej za pośrednictwem wiadomości e-mail.
  6. Tryb przekazania nagrody zostanie ustalony indywidualnie ze zwycięzcą konkursu za pośrednictwem wiadomości e-mail. Zwycięzca zostanie poproszony o potwierdzenie poprawności danych osobowych podanych w profilu w serwisie GRY-OnLine.pl.
  7. Administratorem danych osobowych jest GRY-OnLine S.A. Więcej szczegółów dotyczących polityki prywatności serwisu GRY-OnLine.pl, w tym: gromadzone informacje, w jaki sposób są zbierane i do czego są wykorzystywane, gdzie są przechowywane i w jaki sposób są chronione, można znaleźć na stronie https://www.gry-online.pl/regulamin.asp?ID=12.
  8. W przypadku uzasadnionej potrzeby przekazania danych osobowych zwycięzcy podmiotom trzecim, w celu doręczenia nagrody, zwycięzca zostanie poinformowany i poproszony o wyrażenie zgody na przekazanie swoich danych osobowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz konieczne do poprawnego przeprowadzeniu konkursu, w tym doręczenia nagrody. Dane osobowe zwycięzcy nie zostaną przekazane podmiotom trzecim bez jego wyraźnej zgody.
  9. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z zaakceptowaniem zasad zawartych w niniejszym regulaminie.